Bosch GOP 12V-28 Professional (06018B5006)
Ražotājs: Bosch
- Daudzfunkciju instruments
- Multirīka funkcijas: Atdalīt, Griešana, Slīpēšana, Vaboles, Zāģēšana
- Apgriezienu skaits: 5.000 apgr./min - 20.000 apgr./min
- Svārstību leņķis: 2,80 °
- Skaņas spiediena līmenis: 79 dB
- Skaņas jaudas līmenis: 90 dB
- Ātra instrumentu maiņa: Jā
- Putekļu nosūkšana: Neobligāts
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Dremel 4250 (4250-3/45)
no 135,00€

Makita DTM52Z
no 159,32€

Makita TM30DSMJX5
no 298,20€

Einhell TP-MG 18 Li BL - Solo (4465190)
no 111,60€

Einhell TE-MG 18 Li (4465160)
no 66,75€

Dremel 3000 Series 3000-5
no 45,00€

Makita TM30DZ
no 83,33€

Einhell TE-MG 350 EQ (4465155)
no 77,70€

DeWalt DCS355N-XJ
no 106,85€

Dremel Lite (7760-15)
no 63,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bezvada daudzfunkciju instruments Bosch GOP 12V-28 (+ 2x akumulatori + lādētājs + futrālis + piederumi) | 3165140943819

316,25€
316,25€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GOP 12V-28 Rechargeable MultiCutter 2x3,0 - 06018B5006 06018B5006

327,20€
327,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Multi Instruments Bosch GOP 12V-28 Akumulatora 12V 3Ah (06018B5006)

339,99€
339,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GOP 12V-28 LB 2x3.0/ 12 ACC/ 1230CV Elektroinstruments 06018B5006

346,20€
346,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Daudzfunkciju instruments Bosch GOP 12V-28; 12 V; 2x3,0 Ah akum. 06018B5006

356,32€
356,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GOP 12V-28, LB 2x3.0, 12 ACC, 1230CV Bosch Multiinstruments (06018B5006) | 06018B5006 | 3165140943819

356,90€
356,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional Akku-Multi-Cutter GOP 12V-28, mit 2 x 3.0 Ah Li-Ion Akku, L-BOXX (06018B5006)

384,17€
389,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch daudzfunkcionāls vibrozāģis GOP 12V-28 (2x3.0Ah), 06018B5006

433,21€
433,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GOP 12V-28, LB 2x3.0, 12 ACC, 1230CV

444,01€
445,91€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Multirīka funkcijas: | Atdalīt, Griešana, Slīpēšana, Vaboles, Zāģēšana |
|---|
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 5.000 apgr./min - 20.000 apgr./min |
|---|---|
| Svārstību leņķis: | 2,80 ° |
| Skaņas spiediena līmenis: | 79 dB |
| Skaņas jaudas līmenis: | 90 dB |
| Ātra instrumentu maiņa: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Neobligāts |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs, Zāģa asmens |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 700Bosch Gop 18V 28Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis


















