Bosch GPB 18V-5 C (06014A4000)
Ražotājs: Bosch
- Būvlaukuma radio
- Atskaņošanas nesēji: MP3 atskaņošana
- Uztvērēja mūzikas jauda: 40 W
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
- Viļņu diapazoni: UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: AUX ieeja, USB
- Raidītāja atmiņas vietas: 4
- Bluetooth: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GPB 18V-5 C (06014A4000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DMR116
no 130,00€

Makita DMR115
no 193,05€

Makita DMR112
no 158,00€

DeWalt DWST1-81078-QW
no 226,00€

Festool BR 10 DAB+
no 230,46€

Makita MR052
no 30,49€

Makita DMR301
no 227,00€

Einhell TC-RA 18 Li BT - Solo
no 54,96€

Metabo RC 12-18 32W BT DAB+ (600779850)
no 237,02€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GPB 18V-5 C Professional Portable Digital Aluminium, Black, Blue 06014A4000

235,59€
240,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch instrumenti Radio Bosch GPB 18V-5 C Akumulatora (06014A4000)

276,98€
276,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Uztvērējs

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulators/elektriskais Bluetooth radio Bosch Professional GPB 18V-5 C, 18 V | 4059952559452 | GPB 18V-5 C

303,71€
303,71€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GPB 18V-5 C, SOLO celtniecības radio (Bez akumulatora) 06014A4000

309,40€
309,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GPB 18V-5 C, construction site radio (blue/ black, FM, Bluetooth) Elektroinstruments 06014A4000

310,13€
310,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(06014A4000) Radio GPB 18V-5 C SOLO Bosch 06014A4000 | SLO_06014A4000 | 4059952559452

325,05€
325,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch radio GPB 18V-5 C SOLO, 06014A4000

354,86€
354,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atskaņošanas nesēji: | MP3 atskaņošana |
|---|---|
| Uztvērēja mūzikas jauda: | 40 W |
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
| Viļņu diapazoni: | UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Savienojumi: | AUX ieeja, USB |
|---|---|
| Raidītāja atmiņas vietas: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators, Barošanas bloks, USB |
| Aizsargājošs apgāšanās rāmis |
| Izmēri: | P368 mm x A341 mm x D351 mm |
|---|---|
| Svars: | 8,80 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GPB 18V-5 C (06014A4000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



























