Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 3.050 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 21 mm
- Griešanas dziļums kokā: 200 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 100 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 187,65€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 193,90€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 286,80€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Säbelsäge GSA 18V-LI C Professional solo, 18Volt (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, L-BOXX) | 06016A5001 | 3165140830256

143,10€
143,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18V-Li Compact Cordless Saber Saw (bez akumulatora un lādētāja) ( 06016A5001 0 601 6A5 001 0001-00018-57845 3165140830256 ) Elektriskais zāģis

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C (06016A5001) Zobenzāģis

170,12€
170,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C 18 V 06016A5001

171,70€
171,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C 18 V | 06016A5001 | 3165140830256

171,85€
171,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zobenzāģis GSA 18 V-LIC 06016A5001 BOSCH

172,38€
172,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18V-Li Compact Cordless Saber Saw 06016A5001

175,80€
175,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C Professional Black, Blue, Red 06016A5001

183,48€
188,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora lineārais zāģis Bosch GSA 18 V-LI C + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140830256

185,77€
185,77€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSA 18V-Li Compact Cordless Saber Saw 06016A5001

189,62€
189,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C (06016A5001) Zobenzāģis 06016A5001

193,99€
193,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSA 18 V-LI C, LB SOLO Bosch Akumulatora zobenzāģis (06016A5001) | 06016A5001 | 3165140830256 | WLONONWCREEH4

196,71€
196,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Zobenzāģis Bosch GSA 18 V-LI C Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (06016A5001)

197,98€
197,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch zobenzāģis GSA 18.0 V-LI C (bez akum.), 06016A5001

251,74€
251,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C Professional Black, Blue, Red 06016A5001

263,02€
265,52€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Gājienu skaita regulēšana: | Jā |
| Skaņas spiediena līmenis: | 82 dB |
| Skaņas jaudas līmenis: | 93 dB |
| Ātrās maiņas sistēma: | Jā |
| Mīkstais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 200 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 100 mm |
| Izmēri: | G40 cm x A20,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,50 kg |
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 3.050 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 21 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90
































