Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5002)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Apgriezienu skaits: 3.050 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 21 mm
- Griešanas dziļums kokā: 200 mm
- Akumulatoru skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C 18 V 06016A5002

396,56€
396,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI C 18 V | 06016A5002 | 3165140862301

479,35€
479,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C 18 V | 06016A5002 | 3165140862301

480,05€
480,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zāģis Bosch GSA 18 V-LI C 18 V | 06016A5002 | 3165140862301

489,55€
489,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GSA 18V-LI C Professional, 18V - L-BOXX, 2x Li-Ionen Akku 5,0Ah Elektroinstruments 06016A5002

520,99€
520,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C 18 V 06016A5002

521,80€
521,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 06016A5002 Black, Red, Stainless steel, Turquoise, White 06016A5002

527,95€
527,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18V-LI C Professional 18V - L-BOXX 2x Li-Ionen Akku 5 0Ah ( 06016A5002 ) Elektriskais zāģis

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lineārais zāģis Bosch GSA 18 V-LI C Professional, 18 V, ar akumulatoriem un lādētāju

586,00€
586,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 2 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs, Zāģa asmens |
|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 200 mm |
|---|
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 3.050 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 21 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90




























