Bosch GSA 18 V-LI Professional (060164J00B)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Apgriezienu skaits: 2.400 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 28 mm
- Akumulatoru skaits: 2
- Akumulatora kapacitāte: 5 Ah
- Uzlādes laiks: 45 min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI Professional (060164J00B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,95€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,30€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Powertools Bezvada šūpuļzāģis GSA 18 V-LI Professional, 18 Volt (blue/black, 2x Li-Ion akumulators 5,0Ah, L-BOXX) | 060164J00B | 3165140861601

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless reciprocating saw GSA 18 V-LI Professional 18 volts (blue / black L-BOXX 2x Li-ion battery 5.0 Ah) ( 060164J00B ) Elektriskais zāģis

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora virzuļzāģis Bosch GSA 18 V-LI (060164J00B) komplekts, 18 V, 2 x 5 Ah, lādētājs + maciņš | 3165140861601 | 060164J00B

424,01€
424,01€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSA 18 V-LI Professional - Motorfuchsschwanz - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - 2 Akkus - 18 V (060164J00B)

436,63€
441,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSA 18 V-LI Professional (2x5.0Ah, L-Boxx) Akumulatora zobenzāģis 060164J00B

444,20€
444,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora lineārais zāģis Bosch GSA 18 V-LI, 18 V, ar akumulatoriem un lādētāju

479,74€
479,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pia szablasta Bosch GSA 18 V-LI 18 V 060164J00B

493,53€
493,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSA 18 V-LI, LB 2x5.0, 1880CV Bosch Zobenzāģis (060164J00B) | 060164J00B | 3165140861601

495,77€
495,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 2 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Uzlādes laiks: | 45 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Tukšgaitas troksnis: | 88 dB |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs, Zāģa asmens |
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.400 apgr./min - 2.700 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 28 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18 V-LI Professional (060164J00B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90



























