Bosch GSA 18V (06016C0001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 28 mm
- Gājienu skaits: 2.900 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 230 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 150 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18V (06016C0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
BOSCH PRO Akku-Säbelsäge BITURBO GSA 18V-28 Professional solo (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, in L-BOXX) 06016C0001

228,47€
233,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Powertools PRO akumulatora zāģis BITURBO GSA 18V-28 Professional solo (blue/black, bez akumulatora un lādētāja, L-BOXX) | 06016C0001 | 4059952581477

284,60€
284,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora virzuļzāģis Bosch GSA 18V-28 (bez akumulatora vai lādētāja ar korpusu L-BOXX 238) | 4059952581477

287,36€
287,36€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Sierra de sable a bateria bosch biturbo gsa 18v-28 professional solo (azul/negro sin bateria ni cargador en l-boxx) ( 06016C0001 0 601 6C0 001 )

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless saber saw BITURBO GSA 18V-28 Professional solo (blue/black, without battery and charger, in L-BOXX) 06016C0001

307,20€
307,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch Cordless saber saw BITURBO GSA 18V-28 Professional solo (blue/ bl Elektroinstruments 06016C0001

310,31€
310,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Zobenzāģis Bosch GSA 18V-28 Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (06016C0001)

315,98€
315,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSA 18V-28 Solo, L-Boxx | 06016C0001 | 4059952581477

331,97€
331,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18V-28 Professional 06016C0001

334,59€
334,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora zobenzāģis biturbo GSA 18V-28 PROFESSIONAL, 06016C0001 BOSCH (06016C0001)

399,06€
399,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Skaņas jaudas līmenis: | 97 dB |
|---|---|
| Ātrās maiņas sistēma: | Jā |
| Mīksts starts: | Jā |
| Griešanas dziļums kokā: | 230 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 150 mm |
| Svars: | 3,20 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 28 mm |
| Gājienu skaits: | 2.900 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18V (06016C0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28Bosch 2.5 Ah 18VMetabo 18VBosch Gba 18V 4.0 AhBosch Procore 18V 4.0 Ah





























