Bosch GSA 18V-LI Professional (060164J000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Apgriezienu skaits: 2.400 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 28 mm
- Griešanas dziļums kokā: 250 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 130 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18V-LI Professional (060164J000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora lineārais zāģis Bosch GSA 18 V-LI, 18 V + zāģa asmeņi, 2 gab. | 3165140508940

175,98€
175,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSA 18 V-LI ( 060164J000 0 601 64J 000 0.601.64J.000 BOH060164J000 )

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI Professional - Motorfuchsschwanz - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - ohne Batterie - 18 V 060164J000

184,61€
189,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSA 18V-LI Akku-Sbelsge | 060164J000 | 3165140508940

188,20€
188,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI 18 V | 060164J000 | 3165140508940

188,50€
188,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Zobenzāģis Bosch GSA 18 V-LI Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (060164J000)

190,97€
190,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSA 18 V-LI, CT SOLO Bosch Akumulatora zobenzāģis (060164J000) | 060164J000 | 3165140508940 | WLONONWCREFM2

191,42€
191,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Akku-Säbelsäge GSA 18V-LI Professional solo, 18Volt (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät) | 060164J000 | 3165140508940

195,35€
195,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18V-LI Cordless Saber Saw 060164J000

197,60€
197,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI (060164J000) Zobenzāģis

201,25€
201,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSA 18 V-LI (060164J000) Zobenzāģis 060164J000

201,99€
201,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zobenzāģis Bosch GSA 18 V-LI (bez akumulatora un lādētāja)

202,41€
202,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH BLUE Taisns zāģis Bosch Professional GSA 18 V-LI, 18 V

209,46€
211,36€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Bosch GSA 18V-LI Cordless Saber Saw 060164J000

209,63€
209,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora zobenzāģis GSA 18 V-LI, SOLO 060164J000 BOSCH (060164J000)

268,44€
268,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Nē |
|---|---|
| Gājienu skaita regulēšana: | Jā |
| Ātrās maiņas sistēma: | Nē |
| Mīkstais rokturis: | Nē |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 250 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 130 mm |
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.400 apgr./min - 2.700 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 28 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSA 18V-LI Professional (060164J000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns

































