Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B6906)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 380 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 15 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Maks. triecienu skaits: 19.500 1/min
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B6906)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 12V-15 Professional (2x2.0Ah, L-Boxx) Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis 06019B6906

203,20€
203,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 12V-15 12V 2x2Ah (06019B6906)

205,98€
205,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 LB 2x2.0/ 12V-40 Urbjmašīna 06019B6906

209,85€
209,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 12V-15, LB 2x2.0, 12V-40 Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019B6906) | 06019B6906 | 3165140727518

216,33€
216,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 12V-15; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 06019B6906

219,11€
219,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienurbjmašīna GSB10,8-2-Li 06019B6906 BOSCH (06019B6906)

260,05€
260,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 30 Nm GSB 12V-15 (2x2.0Ah akum.), 06019B6906

261,66€
261,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Izmēri: | P139 mm x A182 mm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 380 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 15 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Maks. triecienu skaits: | 19.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B6906)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis



























