Bosch GSB 12V-35 (06019J9000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 12 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-35 (06019J9000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Schlagbohrschrauber GSB 12V-35 Professional, 12 Volt (blau/Black, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, L-BOXX) | 06019J9000 | 4059952513966

259,45€
259,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber GSB 12V-35 Professional, 12 Volt (blau/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, L-BOXX) 06019J90000

269,35€
274,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch akumulatora triecienurbjmašīna GSB 12V-35 06019J9000

275,88€
275,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 Kit Akku-Schlagbohrschrauber | 06019J90000 | 4059952513966

277,55€
277,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35, 2x3.0Ah, GAL 12V-40 Akumulatora skrūvgriezis 06019J9000

277,80€
277,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSB 12V-35 2x3Ah LBOXX - 06019J9000 ( 06019J9000 06019J90000 )

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 12V-35 12V 2x3Ah (06019J9000)

288,98€
288,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 12V-35, LB 2x3.0, 12V-40 Bosch akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019J9000) | 06019J9000 | 4059952513966

303,06€
303,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 LB 2x3.0/ 12V-40 Urbjmašīna 06019J9000

304,90€
304,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 12V-35; 12 V; 2x3,0 Ah akum. 06019J9000

305,71€
305,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora trieciengriezējs Bosch GSB 12V-35 komplekts, 12 V, 2 x 3 Ah, lādētājs, + maciņš | 4059952513966 | 12V-35

307,59€
307,59€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch triecienurbjmašīna 35 Nm GSB 12V-35 (2x3.0Ah akum.) L-Boxx, 06019J9000

361,14€
361,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis GSB 12V-35, LB 2x3.0, 12V-40 06019J9000 BOSCH (06019J9000)

364,30€
364,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | 2. Akumulators, Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 0,80 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 26.250 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-35 (06019J9000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Gsr 12V 35Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs
































