Bosch GSB 16 RE Professional (060114E500)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Urbjmašīnas tips: Triecienurbjmašīna
- Patērētā jauda: 750 W
- Izejas jauda: 380 W
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 2.800 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 47.600 1/min
- Mīksts griezes moments: 18 Nm
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 16 RE Professional (060114E500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,30€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 519,85€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Wiertarka Bosch GSB 16 RE 750W udarowa | 060114E500 | 3165140519267

148,95€
148,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarka Bosch GSB 16 RE 750W udarowa | 060114E500 | 3165140519267

154,35€
154,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 16 RE Professional Schlagbohrmaschine | 060114E500 | 3165140519267

159,40€
159,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais perforators Bosch GSB 16 RE, 750 W + korpuss | 3165140519267

159,72€
159,72€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch 0 601 14E 500 drill 2800 RPM 2.2 kg 060114E500

159,88€
164,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSB 16 RE & GFP Professional Elektriskā rokas triecienurbjmašīna 060114E500

163,00€
163,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 16 RE Urbjmašīna 060114E500

164,79€
164,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 16 RE ( 060114E500 )

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 16 RE Professional - Bohrhammer/Treiber - 750 W - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 2.3 N·m 3165140519267 ( 0.601.14E.500 0 601 14E 500 060114E500 3165140519267 B060114E500 )

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSB 16 RE Triecienurbjmašīna | 060114E500 | 3165140519267 | WLONONWCREDYS

169,58€
169,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 16 RE Professional Impact Drill 060114E500

170,20€
170,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienurbjmašīna GSB 16 RE 060114E500 BOSCH (060114E500)

216,91€
216,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 0 601 14E 500 drill 2800 RPM 2.2 kg 060114E500

223,75€
226,25€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
Ātrā skrūvējama urbjmašīnas skrūvgriezēja uzgalis
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs |
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Triecienurbjmašīna |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Patērētā jauda: | 750 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 380 W |
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 2.800 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 47.600 1/min |
| Mīksts griezes moments: | 18 Nm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 16 RE Professional (060114E500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Re MēbelesLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkanna































