Bosch GSB 18 V-28 (06019H400C)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-28 (06019H400C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GSB 18V-28 Professional (2x4.0Ah, GAL 18V-20, L-Boxx) Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis 06019H400C

335,90€
335,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber GSB 18V-28 Professional, 18Volt blau/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 4,0Ah, L-BOXX 06019H400C

345,97€
350,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch triecienurbjmašīna 63Nm GSB 18V-28 LB 2x4.0Ah (ar akum.), 06019H400C

388,39€
388,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-28 (06019H400C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 18V-90























