Bosch GSB 18V-45 (06019K3305)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 45 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 27.000 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-45 (06019K3305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Cordless Impact Drill GSB 18V-45 Professional, 18V (blue/black, 2x Li-Ion battery 3.0Ah, in L-BOXX) 06019K3305

290,10€
290,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 45 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 27.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-45 (06019K3305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




















