Bosch GSB 18V-55 (06019H5305)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-55 (06019H5305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Triecienurbjmašīnas ar bateriju Bosch GSB 18V-55, 18 V, 2 Ah

274,82€
276,72€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Bosch GSB 18V-55 Professional (2x2.0Ah, GAL 18V-40, L-Case) Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis 06019H5305

292,10€
292,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-55 (06019H5305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Tassimo kafijas kapsulasBraun BlenderisBosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators






















