Bosch GSB 18V-90 (06019K6100)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 29.500 1/min
- Urbja diametrs betonam: Ø 13 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 68 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-90 (06019K6100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch bezvadu triecienurbjmašīna GSB 18V-90 C, bez akumulatorsmulatora un lādētāja 06019K6100

184,43€
184,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSB 18V-90 C, b/a un lādētāja, BOSCH 06019K6100

199,00€
199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-90 C (06019K6100) | 06019K6100 | 4059952577715

207,10€
207,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 18V-90 C (06019K6100) | 06019K6100 | 4059952577715

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSB 18V-90 C 18V (bez akumulatora un lādētāja) Akumulatora triecienurbjmašīna 06019K6100 06019K6100

226,90€
226,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-90 C Solo, Carton Urbjmašīna 06019K6100

226,99€
226,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch GSB 18V-90 C (06019K6100) 06019K6100

232,30€
232,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TALADRO COMBINADO INALĆMBRICO BOSCH GSB 18V-90 C PROFESSIONAL SOLO 18 VOLTIOS 4059952577715 ( 06019K6100 0 601 9K6 100 B06019K6100 )

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-90 C - Schlagschrauber - Pistolengriff - 1/2 - Schwarz - Blau - 2100 U/min - 630 U/min (06019K6100)

269,12€
274,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | P77 mm x A210 mm x D175 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 68 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 29.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-90 (06019K6100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Tassimo kafijas kapsulasBraun BlenderisBosch Gsr 18V-90Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs





























