Bosch GSB 19-2 RE (060117B500)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Urbjmašīnas tips: Triecienurbjmašīna
- Jauda: 850 W
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 3 000 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 1 000 apgr./min
- Griezes moments: 5,2 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 2
- Nominālais spriegums: 230 V
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 304,00€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,90€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 560,90€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 235,90€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch triecienurbjmašīna 850W 36Nm GSB 19-2 RE, 060117B500

252,40€
252,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs, Patronas turētājs |
| Triecienurbjmašīna |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 18 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 40 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,5 mm - 13 mm |
| Jauda: | 850 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 3 000 apgr./min |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1 000 apgr./min |
| Griezes moments: | 5,2 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 51 000 1/min |
| Mīksts griezes moments: | 15,5 Nm |
| Griezes moments cietā: | 36 Nm |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Re MēbelesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs




















