Bosch GSC 18V-16 E (0601926301)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora metāla šķēres
- Nominālais spriegums: 18 V
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
- Akumulatoru skaits: 2
- Gājienu skaits tukšgaitā: 3.200 1/min
- Griešanas dziļums alumīnijā: 2,20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSC 18V-16 E (0601926301)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita CP100DZ
no 50,00€

Makita DJS131Z
no 442,20€

Makita DJS200Z
no 408,80€

Fiskars PowerGear (1027207)
no 26,99€

Makita DJS101Z
no 281,70€

Makita DJS161RTJ
no 403,15€

DeWalt DCS491NT
no 334,13€

Makita JS1000
no 210,40€

Hikoki CE18DSL-BASIC
no 284,35€

Makita JS1602
no 214,70€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Blechschere GSC 18V-16 E Professional, 18Volt (blau/Black, 2x Akku ProCORE18V 4,0Ah, in L-BOXX) | 0601926301 | 4059952646831

495,50€
495,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSC 18V-16 E Stromschere 3200 SPM 700 W (0601926301) 4059952646831 ( 0601926301 0 601 926 301 )

520,00€
520,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSC 18V-16 E (2xProCORE18V 4.0Ah; GAL 18V-40; L) Akumulatora metāla šķēres 0601926301

569,20€
569,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch cordless metal shears GSC 18V-16 E Professional, 18V (blue/ black Elektroinstruments 0601926301

581,00€
581,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Blechschere GSC 18V-16 E Professional, 18Volt (blau/schwarz, 2x Akku ProCORE18V 4,0Ah, in L-BOXX) 0601926301

652,15€
657,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch NOZYCE AKU. GSC 18V-16E 2X4.0AH PROCORE L-BOXX136 0601926301

726,18€
726,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSC 18V-16 E 2x4.0Ah ProC GAL 18V-40, LB | 0601926301 | 4059952646831

747,34€
747,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 1,60 kg |
|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Gājienu skaits tukšgaitā: | 3.200 1/min |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 2,20 mm |
| Līknes rādiuss: | 20 mm |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Griešanas jauda tēraudam: 1,6 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSC 18V-16 E (0601926301)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Tassimo kafijas kapsulasBraun BlenderisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic















