Bosch GSR 12V-15 (0615990HV1)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora urbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 18 Nm
- Griezes moments cietā: 20 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Skrūves diametrs: Ø 7 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 19 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 (0615990HV1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 130,20€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora skrūvgrieža Bosch GSR 12V-15 (0615990HV1) komplekts, 12 V, 2 x 4 Ah, lādētājs, piederumi + soma | 3165140908689 | 12V-15

229,04€
229,04€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Professional GSR 12V-15 Akku-Bohrschrauber 12 V 4 Ah Li-Ion inkl. 2. Akku, inkl. Zubehör, inkl. Tasche (0615990HV1)

276,47€
281,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 45 min |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | P5,30 cm x D16,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 950 g |
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 18 Nm |
| Griezes moments cietā: | 20 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 (0615990HV1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















