Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GSR 12V-35 FC Flexi Clic Akku-Bohrschrauber | 06019H3000 | 3165140936910

314,55€
314,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3000) | 06019H3000 | 3165140936910

314,85€
314,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulators 3 Ah (06019H3000) | 06019H3000 | 3165140936910

323,55€
323,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3000)

329,13€
329,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Flexi Clic Cordless Drill Driver 06019H3000

330,80€
330,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC LB 2x3.0/ 4xGFA/ 12V-40 Urbjmašīna 06019H3000

339,56€
339,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC akumulatora urbjmašīnu komplekts, 12 V, 2 x 3,0 Ah, lādētājs + maciņš | 3165140936910 | 12V-35

344,85€
344,85€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 12V (blue / black 2x Li-ion battery 3.0Ah with FlexiClick essays L-BOXX) ( 06019H3000 0 601 9H3 000 3165140936910 BO06019H3000 )

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Flexi Clic Cordless Drill Driver 06019H3000

353,40€
353,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 12V-35 FC + 4 adapteri 06019H3000

356,16€
356,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC 1750 RPM Keyless 590 g Black, Blue, Red 06019H3000

370,77€
375,76€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 12V-35 FC 12V 3Ah (06019H3000)

380,98€
380,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSR 12V-35 FC, LB 2x3.0, 4xGFA, 12V-40 Bosch Urbjmašīna (06019H3000) | 06019H3000 | 3165140936910

396,03€
396,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis

































