Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3003)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 12V-35 FC solo Professional, 12Volt (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, mit FlexiClick Aufsätzen, L-BOXX) | 06019H3003 | 3165140936941

197,25€
197,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless drill GSR 12V-35 FC solo Professional 12V (blue / black without battery and charger with FlexiClick essays L-BOXX) ( 06019H3003 0 601 9H3 003 )

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Akku-Bohrschrauber 06019H3003 | 06019H3003 | 3165140936941

214,10€
214,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSR 12V-35 FC b/a un lādētaja BOSCH 06019H3003

229,00€
229,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC 06019H3003 Cordless Drill Driver 06019H3003

232,60€
232,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC LB Solo 4xGFA Urbjmašīna 06019H3003

238,60€
238,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 35 N·m - ohne Batterie - 12 V (06019H3003)

253,69€
258,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 FC, 12 V + korpuss | 3165140936941 | 12V-35

254,61€
254,61€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Perforators-urbjmašīna Bosch Professional GSR 12V-35 FC Flexiclick bez akumulatora ar 4 FlexiClick adapteriem + L-BOXX - 06019H3003

270,68€
270,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC 06019H3003 Cordless Drill Driver 06019H3003

279,35€
279,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSR 12V-35 FC, LB SOLO, 4xGFA Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019H3003) | 06019H3003 | 3165140936941

290,78€
290,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna GSR 12V-35 FC komp. SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019H3003

345,28€
345,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis































