Bosch GSR 12V-35 Kit HX (06019J9101)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora urbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 12 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Kit HX (06019J9101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akkuschrauber GSR 12V-35 HX Professional, 12Volt (blau/Black, 2x Li-Ion Akku 3Ah) | 06019J9101 | 4059952514017

188,75€
188,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 HX 2x3Ah GAL CARTON - 06019J9101 ( 06019J9101 )

195,00€
195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Kit HX Cordless Screwdriver 06019J9101

222,60€
222,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 HX CT 2x3.0/ 12V-40 Urbjmašīna 06019J9101

228,97€
228,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional - Schraubendreher - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - 1/4 -Inbuseinsatz 10 mm - 35 N·m - 2 Akkus - 12 V (06019J9101)

236,40€
241,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 12V-35 Kit HX Karton Akku-Schrauber | 06019J9101 | 4059952514017

238,10€
238,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Kit HX Cordless Screwdriver 06019J9101

252,74€
252,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora skrūvgriezis GSR 12V-35 HX 06019J9101

255,01€
255,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101

260,19€
260,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 HX 12V 2x3Ah (06019J9101)

266,97€
266,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSR 12V-35 HX, CT 2x3.0, 12V-40 Bosch Akumulatora skrūvgriezis (06019J9101) | 06019J9101 | 4059952514017

278,27€
278,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | P22,60 cm x A33,40 cm x D10,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 600 g |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Kit HX (06019J9101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Kit SaunaMiele Hx1Intel Nuc KitPowerline Adapter KitIntel Core i9 13980HXBosch tējkannaBosch Siltumsūknis






























