Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 12V-35 solo Professional, 12Volt (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, L-BOXX) | 06019H8001 | 3165140953702

139,20€
139,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators-urbjotājs 12V GSR 12V-35 (bez akumulatora un lādētāja) L-BOXX kastē - BOSCH - 06019H8001

143,00€
143,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 10 mm - 35 N·m - ohne Batterie - 12 V (06019H8001)

143,86€
148,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 12V-35 Cordless Drill Driver 06019H8001

144,70€
144,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless drill GSR 12V-35 Solo Professional 12V (blue / black without battery and charger L-BOXX) ( 06019H8001 0 601 9H8 001 )

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Akku-Bohrschrauber | 06019H8001 | 3165140953702

146,50€
146,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V (06019H8001) | 06019H8001 | 3165140953702

147,80€
147,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 LB Solo Urbjmašīna 06019H8001

149,69€
149,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V (06019H8001)

150,04€
150,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Cordless Drill Driver 06019H8001

155,55€
155,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSR 12V-35, LB SOLO Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019H8001) | 06019H8001 | 3165140953702

162,00€
162,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140953702 | 12V-35

164,77€
164,77€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch urbjmašīna skrūvgirezis 35Nm GSR 12V-35 SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019H8001

199,65€
199,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB

































