Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8002)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 12V-35 Professional, 12Volt (blau/Black, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, in L-BOXX) | 06019H8002 | 3165140953719

245,75€
245,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H8002)

245,85€
245,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 | 06019H8002 | 3165140953719

252,40€
252,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H8002) | 06019H8002 | 3165140953719

252,55€
252,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriežu komplekts Bosch GSR 12V-35, 12 V, 2 x 3 Ah, lādētājs + maciņš | 3165140953719 | 12V-35

252,99€
252,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch cordless drill GSR 12V-35 Professional 12Volt (blue / black L-BOXX 2x Li-ion battery 3.0Ah) ( 06019H8002 )

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 10 mm - 35 N·m - 2 Akkus - 12 V (06019H8002)

257,44€
262,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 12V-35 LB 2x3.0/ 12V-40 Urbjmašīna 06019H8002

262,94€
262,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35, 2x3.0Ah, GAL 12V-40 Urbjmašīna 06019H8002

265,60€
265,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna/skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35, 12 V, ar akumulatoru

279,43€
279,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional 1750 RPM 750 g Black, Blue 06019H8002

281,83€
281,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSR 12V-35, LB 2x3.0, 12V-40 Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019H8002) | 06019H8002 | 3165140953719

291,10€
291,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgirezis 35Nm GSR 12V-35 (ar 2x3.0Ah akum.) L-Boxx, 06019H8002

346,50€
346,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna GSR 12V-35, 2x3.0Ah, GAL 12V-40 06019H8002 BOSCH (06019H8002)

349,91€
349,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.750 apgr./min |
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB


































