Bosch GSR 18 V-EC TE Solo Professional (06019C8004)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Reģipša skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 4.200 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 5 Nm
- Griezes moments cietā: 25 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 4,20 mm
- Akumulatora māksla: Li-Jonu
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GSR 18 V-EC TE Solo Professional (06019C8004)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18 V-EC TE Cordless Drill Driver 06019C8004

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Reģipša skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Bitu turētājs |
| Izmēri: | P7,80 cm x A23,90 cm x D21,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Skrūves diametrs: | Ø 4,20 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 4.200 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 5 Nm |
| Griezes moments cietā: | 25 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GSR 18 V-EC TE Solo Professional (06019C8004)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18DVD SoloBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21




















