Bosch GSR 18-2-LI (06019B7305)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.400 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 17 Nm
- Griezes moments cietā: 38 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 7 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GSR 18-2-LI (06019B7305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Akumulatora urbis GSR 18-2-LI, 2x2.0Ah, GAL 18V-20, 17/38/- Nm, 0-450 / 0-1.400 min.-1 BO06019B7305

210,70€
210,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 17 Nm |
| Griezes moments cietā: | 38 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GSR 18-2-LI (06019B7305)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











