Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 47 Nm
- Griezes moments cietā: 110 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 26
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 12 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch bezvadu urbis GSR 18V-110 C + L-Boxx, bez akumulatora un lādētāja 06019G0109

194,18€
194,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-110 C 18 V (06019G0109)

235,10€
235,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C Akku-Bohrschrauber | 06019G0109 | 3165140956291

235,80€
235,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-110 C 18 V (06019G0109) | 06019G0109 | 3165140956291

235,90€
235,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18V-110 C 18 V (06019G0109) | 06019G0109 | 3165140956291

243,35€
243,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C Professional (SOLO, L-Boxx) Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis 06019G0109

253,90€
253,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSR 18V-110 C, SOLO, b/a un lādētāja, BOSCH 06019G0109

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109) Urbjmašīna

256,58€
256,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-110 C Bez Akumulatora un Lādētāja (06019G0109)

258,98€
258,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C Professional 2100 RPM 06019G0109

264,46€
264,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C Professional 2100 RPM 1618589

267,78€
272,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109) Urbjmašīna 06019G0109

267,90€
267,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 18V-110 C, 18 V + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140956291 | 18V-110

268,12€
268,12€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
GSR 18V-110 C, LB SOLO Bosch Urbjmašīna (06019G0109) | 06019G0109 | 3165140956291

271,16€
271,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSR 18V-110 C solo (L) - 06019G0109 ( 06019G0109 0 601 9G0 109 1618589 )

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis 110Nm GSR 18V-110 C SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019G0109

331,86€
331,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 82 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 47 Nm |
| Griezes moments cietā: | 110 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 26 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis



































