Bosch GSR 18V-21 (06019H1071)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 35 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-21 (06019H1071)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,25€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH GSR 18V-21 solo (C) - 06019H1071 06019H1071

138,60€
138,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-21 18 V (06019H1071) | 06019H1071 | 4059952510224

147,40€
147,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-21 18 V (06019H1071) | 06019H1071 | 4059952510224

147,65€
147,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-21 18 V (06019H1071)

149,26€
149,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18V-21 18 V (06019H1071) | 06019H1071 | 4059952510224

153,00€
153,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-21 Professional 1800 RPM Black, Blue 06019H1071

155,82€
155,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna GSR 18V-21, SOLO 06019H1071 BOSCH (06019H1071)

155,95€
155,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-21 (06019H1071)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris



























