Bosch GSR 18V-21 Professional (06019H1008)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-21 Professional (06019H1008)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,25€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-21 Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 55 N·m - 2 Akkus - 18 V (06019H1008)

211,26€
216,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 18V-21 (06019H1008) Urbjmašīna 06019H1008

216,99€
216,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 18V-21 2 x 2,0 Ah 06019h1008

217,80€
217,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-21 incl. 2 Accus Cordless Drill Driver 06019H1008

234,10€
234,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna GSR18V21 GAL18V40 06019H1008 BOSCH (06019H1008)

287,60€
287,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Piederumi: | Lādētājs |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-21 Professional (06019H1008)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun BlenderisBosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Lexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000x
























