Bosch GSR 18V-28 (06019H4109)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 63 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-28 (06019H4109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 210,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-28 Cordless Drill Driver 06019H4109

261,60€
261,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna GSR 18V-28, 2x2.0Ah, GAL 18V-20 06019H4109 BOSCH (06019H4109)

302,21€
302,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSR 18V-28 Professional, electric screwdriver, pistol grip, black, blue 06019H4109

328,08€
333,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 63 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-28 (06019H4109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























