Bosch GSR 18V-28 Professional (06019H4100)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 63 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis 63Nm GSR 18V-28 SOLO kartona kastē, 06019H4100

202,05€
202,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 63 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gop 18V 28Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Lexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000x





















