Bosch GSR 18V-55 (06019H5203)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 (06019H5203)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-55 (06019H5203) Urbjmašīna 06019H5203

176,77€
176,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Akumulatora urbis GSR 18V-55, SOLO, 28/55/- Nm, 0-450 / 0-1.750 min.-1 BO06019H5203

202,30€
202,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 solo L-Boxx | 06019H5203 | 4059952509303

220,60€
220,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR Professional 18V-55 - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 13 mm - 55 N·m - ohne Batterie (06019H5203)

234,00€
238,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 18V-55 (06019H5203) Urbjmašīna

237,99€
237,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless drill GSR 18V-55 solo (L) - 06019H5203 ( 06019H5203 0 601 9H5 203 )

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis 55Nm GSR 18V-55 SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019H5203

244,03€
244,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 (06019H5203)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris


























