Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5200)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 1.800 1/min
- Urbja diametrs: Ø 35 mm
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 18V-55 2 x 4,0 Ah 06019H5200

305,83€
305,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 (06019H5200) Urbjmašīna 06019H5200

339,00€
339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Akumulatora urbis GSR 18V-55, 2x4.0Ah, GAL 18V-40, 28/55/- Nm, 0-450 / 0-1.750 min.-1 BO06019H5200

344,00€
344,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSR 18V-55 urbjmašīna-vītņošanas mašīna + 2 akumulatori 4,0Ah + L-BOXX - 06019H5200

361,09€
361,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis 55Nm GSR 18V-55 (2x4.0Ah) L-Boxx, 06019H5200

397,81€
397,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 35 mm |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 1.800 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Lexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000x

























