Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6204)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6204)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6204) Urbjmašīna 06019K6204

424,99€
424,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Svars: | 920 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 68 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6204)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Series 3Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Fc 40Karcher Fc 5Gsr 12V 35Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis




















