Bosch GSS 140-1 A Professional (06012A2100)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Vibrācijas slīpmašīna
- Jauda: 180 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 24.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 1,60 mm
- Slīppapīrs ar līplenti platums: 115 mm
- Slīppapīrs ar līplenti garums: 107 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 140-1 A Professional (06012A2100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,00€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 172,47€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,15€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,10€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,20€

Proxxon LWS (28547)
no 99,00€

Scheppach OSM600
no 241,46€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Szlifierka Bosch GSS 140-1 A | 06012A2100 | 3165140785907

120,05€
120,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Szlifierka Bosch GSS 140-1 A 06012A2100

121,59€
121,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 140-1 A | 06012A2100 | 3165140785907

122,05€
122,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Slīpmašīna Bosch GSS 140-1 A | 06012A2100 | 3165140785907

123,90€
123,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 140-1 A 180W Orbitālā slīpmašīna 06012A2100

126,70€
126,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 140-1 A (06012A2100) Slīpmašīna 06012A2100

129,97€
129,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 140-1 A (06012A2100) Slīpmašīna

131,99€
131,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 140-1 A Professional Orbital sander 24000 RPM Black, Blue 180 W 06012A2100

134,27€
134,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Vibration Sander GSS 140-1 A 180W 113 x 101mm karton (06012A2100) ( 06012A2100 0 601 2A2 100 ) Slīpmašīna

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Tukšgaitas troksnis: | 76 dB |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 1,60 mm |
|---|
| Izmēri: | P11 cm x A14,50 cm x D26 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Vibrācijas slīpmašīna |
| Slīppapīrs ar līplenti platums: | 115 mm |
|---|---|
| Slīppapīrs ar līplenti garums: | 107 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai platums: | 115 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai garums: | 140 mm |
| Slīpēšanas virsmas platums: | 101 mm |
| Slīpēšanas virsmas garums: | 113 mm |
| Slīpēšanas virsma: | 114 cm² |
| Jauda: | 180 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 24.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 140-1 A Professional (06012A2100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns



























