Bosch GSS 230 AVE Professional L-BOXX
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Vibrācijas slīpmašīna
- Patērētā jauda: 300 W
- Apgriezienu skaits: 8.000 apgr./min - 11.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 2,40 mm
- Slīpēšanas plāksne: P 92 mm x G 182 mm
- Slīppapīrs ar līplenti platums: 92 mm
- Slīppapīrs ar līplenti garums: 184 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 230 AVE Professional L-BOXX
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,20€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orbitālā slīpmašīna Bosch GSS 230 AVE L-Boxx 0601292801

382,20€
382,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 230 AVE (0601292801) Slīpmašīna 0601292801

391,85€
391,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 230 AVE (0601292801) Slīpmašīna

405,99€
405,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSS 230 AVE Orbitālā slīpmašīna | 0601292801 | 3165140663762

409,85€
409,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orbitālā slīpmašīna Bosch GSS 230 AVE L-Boxx 0601292801

416,22€
416,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Schwingschleifer GSS 230 AVE Professional L-Boxx - Werkzeug (divers) (0601292801)

473,93€
478,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
L-BOXX
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 2,40 mm |
|---|
| Izmēri: | P92 mm x A205 mm x G415 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Vibrācijas slīpmašīna |
| Slīpēšanas plāksne: | P 92 mm x G 182 mm |
|---|---|
| Slīppapīrs ar līplenti platums: | 92 mm |
| Slīppapīrs ar līplenti garums: | 184 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai platums: | 92 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai garums: | 230 mm |
| Slīpēšanas virsma: | 167 cm² |
| Patērētā jauda: | 300 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 8.000 apgr./min - 11.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 230 AVE Professional L-BOXX
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesMig 230R5 230Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLeņķa Slīpmašīna 230MmLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB














