Bosch GSS 280 AVE Professional
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Vibrācijas slīpmašīna
- Patērētā jauda: 350 W
- Apgriezienu skaits: 16.000 apgr./min - 22.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 2,40 mm
- Slīppapīrs ar līplenti platums: 115 mm
- Slīppapīrs ar līplenti garums: 230 mm
- Slīppapīrs stiprināšanai platums: 115 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 280 AVE Professional
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,20€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskā plaknes slīpmašīna Bosch GSS 280 AVE, 350 W | 3165140663830

352,35€
352,35€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Orbitālā slīpmašīna Bosch GSS 280 AVE Professional 0601292902

367,50€
367,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orbitālā slīpmašīna Bosch GSS 280 AVE Professional 0601292902

370,67€
370,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Orbitālā Slīpmašīna Bosch GSS 280 AVE 350W (0601292902)

378,98€
378,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 280 AVE (0601292902) Slīpmašīna

385,85€
385,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 280 AVE (0601292902) Slīpmašīna 0601292902

386,99€
386,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSS 280 AVE Orbitālā slīpmašīna | 0601292902 | 3165140663830

394,05€
394,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orbitālā slīpmašīna Bosch GSS 280 AVE Professional 0601292902

400,30€
400,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSS 280 AVE Professional - Werkzeug (divers) (0601292902)

446,70€
451,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 2,40 mm |
|---|
| Izmēri: | P114 mm x A205 mm x G440 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,70 kg |
| Vibrācijas slīpmašīna |
| Slīppapīrs ar līplenti platums: | 115 mm |
|---|---|
| Slīppapīrs ar līplenti garums: | 230 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai platums: | 115 mm |
| Slīppapīrs stiprināšanai garums: | 280 mm |
| Patērētā jauda: | 350 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 16.000 apgr./min - 22.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSS 280 AVE Professional
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver Series280 HzLogitech K280Logitech M280ASUS 280 HzLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupASUS TUF 280HzLogitech K 280eLexar Professional 64GB

















