Bosch GST 10,8 V-LI Professional (06015A1001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Komplekts sastāv no: Karte, zāģa asmens T 144 D, zāģa asmens T 308 B, nosūces komplekts, slīdējs, skaidas aizsargs
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Gājiena garums: 18 mm
- Gājienu skaits: 1.500 gāj./min - 2.800 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 70 mm
- Griešanas dziļums dzelzs: 3 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 10,8 V-LI Professional (06015A1001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 187,65€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,30€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,35€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GST 12V-70 Professional power jigsaw 2800 spm 1.5 kg 06015A1001

116,91€
121,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora finierzāģis Bosch GST 12V-70, 12 V (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140711463 | 12V-70

117,98€
117,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Akum. Figūrzāģis Bosch GST 12V-70 06015A1001

120,90€
120,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wyrzynarka Bosch GST 12V-70 12 V | B 6015A1001 | 3165140711463

122,20€
122,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 12 V | B 6015A1001 | 3165140711463

124,00€
124,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā frēze Bosch GST 12V-70 Solo 06015A1001, bez akumulatora un lādētāja

128,25€
128,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Figūrzāģis Bosch GST 12V-70 Bez Akumulatora Un Lādētāja 12V (06015A1001)

131,97€
131,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 CT Solo Figūrzāģis 06015A1001

134,43€
134,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless jigsaw GST 12V-70 solo Professional 12 volts ( 06015A1001 0 601 5A1 001 0001-00018-56646 3165140711463 B 6015A1001 ) Elektriskais zāģis

135,00€
135,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GST 12V-70, CT SOLO Bosch Akumulatora figūrzāģis (06015A1001) | 06015A1001 | 3165140711463

136,99€
136,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis ar akumulatoru Bosch GST 12V-70; 12 V (bez akumulatora un lādētāja) 06015A1001

138,00€
138,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis GST 12V-70 Solo 06015A1001 BOSCH (06015A1001)

168,04€
168,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Griešanas dziļums kokā: | 70 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums dzelzs: | 3 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 3 mm |
| Šūpošanās diapazons: | 45° |
|---|
| Svars: | 1,50 kg |
|---|
| Karte, zāģa asmens T 144 D, zāģa asmens T 308 B, nosūces komplekts, slīdējs, skaidas aizsargs |
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Gājiena garums: | 18 mm |
| Gājienu skaits: | 1.500 gāj./min - 2.800 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 10,8 V-LI Professional (06015A1001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Series 3Bosch 10.8 V9V Li Ion3 7V Li Ion BatteryLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB






























