Bosch GST 12V-70 (06015A1002)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 12 V
- Gājiena garums: 18 mm
- Gājienu skaits: 1.500 gāj./min - 2.800 g/min
- Griešanas biezums tēraudam: 3 mm
- Griešanas dziļums kokā: 70 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 12V-70 (06015A1002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,60€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,80€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Akku-Stichsäge GST 12V-70 solo Professional, 12 Volt (blau, ohne Akku und Ladegerät, in L-BOXX) 06015A1002

144,15€
149,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GST 12V-70 Akku-Stichsäge | 06015A1002 | 3165140770521

144,75€
144,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora finierzāģis Bosch GST 12V-70, 12 V + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140770521 | 12V-70

144,84€
144,84€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Professional GST 12V-70 cordless scroll jigsaw solo incl. L-Boxx - 06015A1002 ( 06015A1002 0 601 5A1 002 ) Elektriskais zāģis

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch bezvadu zāģis GST 12V-70 koferī, bez akumulatora un lādētāja 06015A1002

148,83€
148,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 Figūrzāģis 06015A1002

153,60€
153,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 Cordless Jigsaw 06015A1002

153,68€
153,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 LB Solo Figūrzāģis 06015A1002

155,69€
155,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Figūrzāģis Bosch GST 12V-70 Bez Akumulatora Un Lādētāja 12V (06015A1002)

155,98€
155,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GST 12V-70, LB SOLO Bosch Akumulatora figūrzāģis (06015A1002) | 06015A1002 | 3165140770521

163,49€
163,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora figūrzāģis GST 12V-70 SOLO (bez akum.), 06015A1002

197,16€
197,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
| Griešanas biezums tēraudam: | 3 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 70 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 3 mm |
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
|---|
| Svars: | 1,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Gājiena garums: | 18 mm |
| Gājienu skaits: | 1.500 gāj./min - 2.800 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 12V-70 (06015A1002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBraun Series 312V 70Ah 760ABosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators






























