Bosch GST 150 CE (0601512003)
Ražotājs: Bosch
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Patērētā jauda: 780 W
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 3.100 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Griešanas dziļums kokā: 150 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 20 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 150 CE (0601512003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GST 150 CE (0601512003) Figūrzāģis

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 CE L-Boxx Professional Figūrzāģis 0601512003

240,10€
240,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GST 150 CE Figūrzāģis | 0601512003 | 3165140618847

256,21€
256,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis Bosch GST 150 CE 0601512003

258,93€
258,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 CE Professional - Stichsäge - 780 W 3165140618847 ( 0.601.512.003 0601512003 )

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis GST 150 CE 0601512003 BOSCH (0601512003)

307,99€
307,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 150 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Svars: | 2,60 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 780 W |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 3.100 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 150 CE (0601512003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Series 3150 VentilatorsCe285A TonerBauroc Element 150150 70 18150 70 17Dove Spray 150mlB150M HDVVanna 150X70Bosch tējkannaBosch Siltumsūknis

























