Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101)
Ražotājs: Bosch
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 23 mm
- Gājienu skaits: 550 gāj./min - 2.700 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 120 mm
- Griešanas dziļums dzelzs: 8 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 20 mm
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GST 18 V-LI B Figūrzāģis 06015A6101

256,50€
256,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora figūrzāģis GST 18 V-LI B SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06015A6101

296,59€
296,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 120 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums dzelzs: | 8 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Svars: | 2,40 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 23 mm |
| Gājienu skaits: | 550 gāj./min - 2.700 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90











