Bosch GST 18 V-LI S Professional (06015A5107)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Griešanas dziļums kokā: 120 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 20 mm
- Akumulatoru skaits: 2
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GST 18 V-LI S Professional (06015A5107)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GST 18V-LI S Cordless Jigsaw 06015A5107

476,80€
476,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 2 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs, Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 120 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.700 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GST 18 V-LI S Professional (06015A5107)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90










