Bosch GST 18V-155 SC (06015B0001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 26 mm
- Gājienu skaits: 800 gāj./min - 3.800 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 155 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 18V-155 SC (06015B0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akum. Figūrzāģis GST 18V-155 SC BOSCH 06015B0001

258,89€
258,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Gājienu skaita regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Mīkstais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 155 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Svars: | 2 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 26 mm |
| Gājienu skaits: | 800 gāj./min - 3.800 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 18V-155 SC (06015B0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















