Bosch GTM 12 JL Professional (0601B15001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Ripzāģis (galda ripzāģis)
- Komplekts sastāv no: Stumšanas stienis, putekļu maisiņš, zāģa zobens
- Patērētā jauda: 1.800 W
- Apgriezienu skaits: 3.800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 305 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTM 12 JL Professional (0601B15001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GTM 12 JL 1800 W 305 mm (0601B15001) | 0601B15001 | 3165140659369

760,20€
760,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ukośnica Bosch GTM 12 JL 1800 W 305 mm (0601B15001) | 0601B15001 | 3165140659369

760,95€
760,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTM 12 JL Kombinētais leņķzāģis 0601B15001

799,90€
799,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTM 12JL Ripzāģis 0601B15001

828,33€
828,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTM 12 JL Professional 3800 RPM 1800 W 0601B15001

834,60€
834,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais kombinētais zāģis Bosch GTM 12 JL, 1800 W, 305 mm | 3165140695268

854,08€
854,08€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
GTM 12 JL Stacionārais leņķzāģis Bosch (0601B15001) | 0601B15001 | 3165140695268

861,19€
861,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kombinētais leņķzāģis GTM 12 JL 0601B15001 BOSCH (0601B15001)

1 022,94€
1 022,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķzāģis Bosch GTM 12 JL Professional

1 045,00€
1 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Mīksts starts: | Jā |
| Griešanas jauda: | Vertikāli līdz 95 mm |
|---|
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 48°, R 48° |
|---|
| Izmēri: | G55 mm x A40 cm x D66 cm |
|---|---|
| Svars: | 21 kg |
| Stumšanas stienis, putekļu maisiņš, zāģa zobens |
| Zāģa tips: | Ripzāģis (galda ripzāģis) |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 1.800 W |
| Apgriezienu skaits: | 3.800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 305 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTM 12 JL Professional (0601B15001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch 12VBosch Easycut 12Bosch Gsr 12Bosch Akumulatori 12VLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000x


















