Bosch GTS 10 J Professional (0601B30500)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Ripzāģis (galda ripzāģis)
- Komplekts sastāv no: Nosūces adapteris, slīdizturis, leņķa atdure
- Jauda: 1 800 W
- Apgriezienu skaits: 3 650 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 254 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTS 10 J Professional (0601B30500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,30€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GTS 10 J Professional Circular Saw (0.601.B30.500) ( 0601B30500 0 601 B30 500 0001-00018-58796 3165140583657 ) Elektriskais zāģis

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTS 10 J Ripzāģis 0601B30500

530,20€
530,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Diskzāģis Bosch GTS 10 J 1800 W 254 mm (0601B30500) | 0601B30500 | 3165140583657

617,95€
617,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTS 10 J Table Saw ZB parcel 0601B30500

619,10€
619,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTS 10 J Tischkreissäge ZB Karton | 0601B30500 | 3165140583657

655,40€
655,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Bosch GTS 10 J 1800 W 254 mm (0601B30500) | 0601B30500 | 3165140583657

656,25€
656,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTS 10 J Ripzāģa galds 0601B30500

713,30€
713,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTS 10 J 25.4 cm 3650 RPM 1800 W 0601B30500

778,47€
783,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Pilarka tarczowa Bosch GTS 10 J 1800 W 254 mm (0601B30500)

837,86€
837,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch zāģēšanas galds GTS 10 J 0601B30500

852,38€
852,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskais Galda Ripzāģis Bosch GTS 10 J 1800W (0601B30500)

907,98€
907,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GTS 10 J Ripzāģa galds Bosch (0601B30500) | 0601B30500 | 3165140583657 | WLONONWCREEBN

954,21€
954,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Mīksts starts: | Jā |
| Drošības slēdzis: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
| Griešanas jauda: | Pa labi līdz 460 mm un pa kreisi līdz 210 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 56 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 47° |
|---|
| Izmēri: | P70,6 cm x A33 cm |
|---|---|
| Svars: | 23 kg |
| Nosūces adapteris, slīdizturis, leņķa atdure |
| Zāģa tips: | Ripzāģis (galda ripzāģis) |
|---|---|
| Jauda: | 1 800 W |
| Apgriezienu skaits: | 3 650 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 254 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTS 10 J Professional (0601B30500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesWindows 10 ProfessionalAmazfit gts 4Bosch 10.8 VJ1900J1800Lexar Professional SDNyx Professional MakeupPentium J5005Intel J3455Celeron J3455































