Bosch GWB 10,8-LI Professional (0601390908)
Ražotājs: Bosch
- Bezvada leņķa urbjmašīna ar akumulatoru
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 11 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 10 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI Professional (0601390908)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 304,55€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 518,55€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora leņķa urbis Bosch GWB 12V-10 (0601390908) komplekts, 12 V, 2 x 2 Ah, lādētājs + koferis | 3165140730846 | 12V-10

204,98€
204,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Powertools Akku-Winkelbohrschrauber GWB 12V-10 Professional, 12Volt (blau/Black, 2x Li-Ionen Akku 2,0Ah, in L-BOXX) | 0601390908 | 3165140730846

211,75€
211,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bosch Cordless Angle GWB 12V-10 Professional 12V (blue / black L-BOXX 2x Li-ion battery 2 0Ah) 0601390908 (3165140730846) ( JOINEDIT25040852 )

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 (0601390908) Urbjmašīna 0601390908

216,07€
216,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 10,8-LI Professional - Winkelbohrmaschine - schnurlos - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 11 N·m - 2 Akkus - 10,8 V (0601390908)

219,75€
224,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch akumulatorsmultiurbjmašīna GWB 12V-10 Professional 0601390908

223,25€
223,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Angle GWB 12V-10 Professional, 12V (blue / black, L-BOXX, 2x Li-ion battery 2,0Ah) 0601390908

223,90€
223,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Leņķa Urbjmašīna Bosch GWB 12V-10 12V 2Ah (0601390908)

233,98€
233,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 (0601390908) Urbjmašīna

235,73€
235,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GWB 12V-10, LB 2x2.0, 12V-40 Bosch Akumulatora leņķa urbjmašīna (0601390908) | 0601390908 | 3165140730846

245,24€
245,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skrūvgriezis Bosch GWB 12V-10; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 0601390908

247,99€
247,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch leņķa urbjmašīna GWB 11 Nm 12V-10 (2x2.0Ah) L-Boxx, 0601390908

263,17€
263,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa skrūvgriezis GWB10,8-Li 0601390908 BOSCH (0601390908)

294,80€
294,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx ar ielikni, ātrās uzlādes ierīce
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 1,20 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 11 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI Professional (0601390908)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns






























