Bosch GWS 14-125 S (06017D0100)
Ražotājs: Bosch
- Leņķa slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 1.400 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 2.800 apgr./min - 11.500 apgr./min
- Mīksts starts: Jā
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M 14
- Diska diametrs: Ø 125 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 14-125 S (06017D0100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,00€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 172,47€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,15€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,10€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,20€

Proxxon LWS (28547)
no 99,00€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Szlifierka Bosch GWS 14-125 S 06017D0100

141,29€
141,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 14-125 S | 06017D0100 | 4059952576473

150,55€
150,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch GWS 14-125 S | 06017D0100 | 4059952576473

150,70€
150,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14-125 S | 06017D0100 | 4059952576473

156,20€
156,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 14-125 S angle grinder 12.5 cm 11500 RPM 1400 W 2.2 kg 06017D0100

161,56€
161,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14-125 S; 1400 W 06017D0100

161,90€
161,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 14-125 S Slīpmašīna 06017D0100

162,65€
162,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 14-125 S angle grinder 12.5 cm 11500 RPM 1400 W 2.2 kg 06017D0100

165,51€
170,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 14-125 S 06017D0100

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch GWS 14-125 S ( 06017D0100 0 601 7D0 100 ) Slīpmašīna

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Leņķa Slīpmašīna (Fleksis) Bosch GWS 14-125 S 220-240V (06017D0100)

184,98€
184,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GWS 14-125 S Carton Bosch Leņķa slīpmašīna (06017D0100) | 06017D0100 | 4059952576473

193,40€
193,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna GWS 14-125 S 06017D0100 BOSCH (06017D0100)

201,89€
201,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch leņka slīpmašīna GWS 14-125 S ar regulāciju, 06017D0100

240,57€
240,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
KickBack Control
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Skaņas spiediena līmenis: | 95 dB |
| Skaņas jaudas līmenis: | 103 dB |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs, Kabata, Maināmā barība, Maināms vāciņš, Patronas turētājs |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M 14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Izmēri: | P26,50 cm x A10,80 cm x D32,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,20 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 1.400 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 2.800 apgr./min - 11.500 apgr./min |
| Mīksts starts: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 14-125 S (06017D0100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch Gws 7 125Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























