Bosch GWS 17-125 CIT Professional (060179J002)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Komplekts sastāv no: Ierakstīšanas flanča, skavu uzgrieznis, divu caurumu atslēga
- Patērētā jauda: 1.700 W
- Izejas jauda: 1.010 W
- Apgriezienu skaits: 2.800 apgr./min - 9.300 apgr./min
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M 14
- Diska diametrs: Ø 125 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GWS 17-125 CIT Professional (060179J002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,20€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GWS 17-125 CIT Leņķa slīpmašīna 060179J002

268,70€
268,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M 14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Izmēri: | A103 mm x G311 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Ierakstīšanas flanča, skavu uzgrieznis, divu caurumu atslēga |
| Leņķa slīpmašīna |
| Slīpēšanas ķermeņa diametrs: | 125 mm |
|---|
| Patērētā jauda: | 1.700 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 1.010 W |
| Apgriezienu skaits: | 2.800 apgr./min - 9.300 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GWS 17-125 CIT Professional (060179J002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch Gws 7 125Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis










