Bosch GWS 19-125 CIST Professional (060179S002)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Patērētā jauda: 1.900 W
- Izejas jauda: 1.220 W
- Apgriezienu skaits: 7.800 apgr./min
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Slīpēšanas ķermeņa diametrs: 125 mm
- Aizsargvāks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 19-125 CIST Professional (060179S002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 170,99€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 86,75€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 66,10€

Proxxon LWS (28547)
no 99,25€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Szlifierka Bosch GWS 19-125 CIST 060179S002

267,10€
267,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 19-125 CIST Leņķa slīpmašīna 060179S002

291,10€
291,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
|---|
| Izmēri: | A103 mm x G311 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,50 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Slīpēšanas ķermeņa diametrs: | 125 mm |
|---|
| Patērētā jauda: | 1.900 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 1.220 W |
| Apgriezienu skaits: | 7.800 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 19-125 CIST Professional (060179S002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch Gws 7 125Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis






















