Bosch GWS 22-230 J (06018C1300)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 2.200 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 6.500 apgr./min
- Mīksts starts: Jā
- Diska diametrs: Ø 230 mm
- Aizsargvāks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 22-230 J (06018C1300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 172,47€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,00€

Proxxon LWS (28547)
no 98,70€

Scheppach OSM600
no 241,30€

Makita DGA513Z
no 161,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Leņķa slīpmašīna Bosch GWS 22-230 J; 2200 W 06018C1300

156,10€
156,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Leņķa Slīpmašīna (Fleksis) Bosch GWS 22-230 J Carton 2200W (06018C1300)

157,98€
157,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 22-230 J Winkelschleifer 23 cm 6500 U/min 2200 W 5,5 kg (06018C1300)

158,29€
163,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Leņķa slīpmašīna GWS 22-230 J Carton 2200 W, BOSCH 06018C1300

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GWS 22-230 J Carton | 06018C1300 | 4059952546773

165,49€
165,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Angle Grinder GWS 22-230 J 06018C1300

173,33€
173,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna 2200W GWS 22-230 J 06018C1300 BOSCH (06018C1300)

206,73€
206,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna Bosch GWS 22-230 J, 2200 W

209,00€
209,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Kabeļa garums: | 3 m |
| Diska diametrs: | Ø 230 mm |
|---|
| Svars: | 5,20 kg |
|---|
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 2.200 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 6.500 apgr./min |
| Mīksts starts: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 22-230 J (06018C1300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch Gws 7 125J1900J1800Pentium J5005Intel J3455Celeron J3455Intel Celeron J3455Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns




























