Bosch GWS 7-115 E Professional (0601388203)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 720 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 2.800 apgr./min - 11.000 apgr./min
- Mīksts starts: Nē
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M 14
- Diska diametrs: Ø 115 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 7-115 E Professional (0601388203)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,00€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 172,47€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,15€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,10€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,20€

Proxxon LWS (28547)
no 99,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GWS 7-115 E | 0601388203 | 3165140823739

86,10€
86,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Winkelschleifer GWS 7-115 E (blau, 720 Watt) | 601388203 | 3165140823739

86,50€
86,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch GWS 7-115 E | 0601388203 | 3165140823739

86,80€
86,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā leņķa slīpmašīna Bosch GWS 7-115 E (0601388203), 720 W, 115 mm | 3165140823739 | 0601388203

90,34€
90,34€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Bosch Angle GWS 7-115 E blue - 0601388203 Slīpmašīna 0601388203

92,99€
92,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GWS 7-115 E ( 0601388203 0 601 388 203 ) Slīpmašīna

95,00€
95,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch GWS 7-115 E 0601388203

99,63€
99,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch Angle GWS 7-115 E blue - 0601388203 Slīpmašīna

101,64€
101,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa slīpmašīna GWS7-115E 0601388203 BOSCH (0601388203)

123,16€
123,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Tukšgaitas troksnis: | 91 dB |
| Pārslodzes aizsardzība: | Nē |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M 14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 115 mm |
| Izmēri: | P12 cm x A11,50 cm x G35,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,90 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 720 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 2.800 apgr./min - 11.000 apgr./min |
| Mīksts starts: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 7-115 E Professional (0601388203)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch kafijas dzirnaviņasBosch mum 5Bosch TriecienurbjmašīnaBraun Silk 9Bosch Gws 7 125Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis

















