Bosch GWS 750 Professional (0601394000)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 750 W
- Izejas jauda: 380 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 11.000 apgr./min
- Diska diametrs: Ø 115 mm
- Aizsargvāks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 750 Professional (0601394000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,60€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 65,70€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Makita DGA513Z
no 161,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Bosch Winkelschleifer GWS 750 | 060139400A | 3165140876742 | 84672985

60,85€
60,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Winkelschleifer GWS 750 ( 060139400A 3165140876742 )

61,00€
61,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch Winkelschleifer GWS 750 | 060139400A | 3165140876742

61,35€
61,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch Bosch Winkelschleifer GWS 750 | 060139400A | 3165140876742

63,90€
63,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 750-115 Professional angle grinder 11.5 cm 11000 RPM 750 W 1.8 kg 0601394000

81,89€
81,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWS 750 Leņķa slīpmašīna 0601394000

84,50€
84,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 115 mm |
|---|
| Izmēri: | P7,30 cm x A10 cm x G27 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,80 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 380 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 11.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWS 750 Professional (0601394000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch kafijas dzirnaviņasBosch mum 5Bosch TriecienurbjmašīnaBraun Silk 9Bosch Gws 7 125Bosch 750 125Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional Makeupi7 750Logitech M750Baikal 750 RegDomestos 750 MlLexar Professional 64GB

























